Hul 1 |
|
|
|
Open |
Christian Madsen |
|
Open |
Niels Madsen Kloster |
|
Open |
Ashton Sarger |
|
Master |
Michael Grøn |
|
Open |
Troels Kiellberg |
Hul 2 |
|
|
|
Open |
Dennis Dideriksen |
|
Open |
Lars Lau Jensen |
|
Master |
Tom Mathiesen |
|
Master |
Andrzej Fus |
|
Master |
Claus Svane |
Hul 3 |
|
|
|
Master |
Janus Hajslund |
|
Open |
Thomas Rasmussen |
|
Open |
Allan Hallengreen |
|
Open |
Dennis Thygesen |
|
Master |
Kenneth Rasmussen |
Hul 4 |
|
|
|
Open |
Arne Mejlholm |
|
Master |
Morten Ivø |
|
Open |
Jacob Teglgaard Jakobsen |
|
Master |
Al Fleming |
|
Open |
Ronnie Stjernholm |
Hul 5 |
|
|
|
Open |
Morten Rick Kristensen |
|
Master |
Thomas Kryger Kristensen |
|
Open |
Morten Mazur |
|
Master |
Søren Sejr Larsen |
|
Open |
Karl Johan Nybo |
Hul 6 |
|
|
|
Open |
Nicolai Hedevang Nielsen |
|
Open |
Kristian Spliid |
|
Open |
Kristian Engsig-karup |
|
Open |
Claes Philip |
|
Master |
Carsten Kjærgaard Larsen |
Hul 7 |
|
|
|
Master |
Daniel T. mathiasen |
|
Open |
Troels Rene Rasmussen |
|
Open |
Joakim Bank Lauridsen |
|
Master |
Bob Nørgaard |
|
Master |
Anders Walther Andersen |
Hul 8 |
|
|
|
Open |
Martin Spliid |
|
Master |
Sinus Frank |
|
Open |
Mikael Birkelund Jensen-johansen |
|
Master |
Roman Fus |
|
Master |
Søren Rasmussen Ivø |
Hul 9 |
|
|
|
Open |
Søren Søberg |
|
Open |
Jeppe Ask Sørensen |
|
Open |
Andreas Lindberg |
|
Open |
Heimir Gudbergsson |
Hul 10 |
|
|
|
AM Advanced |
Claes Würtz |
|
Open |
Jacob Kloster |
|
Open |
Robin Jensen Felthaus |
|
Open |
Søren Larsen |
|
Open |
Kim Palsholm |
Hul 11 |
|
|
|
Grand Master |
Paw Bredesen |
|
AM Advanced |
Daniel Westergaard |
|
Women |
Iben Blaabjerg |
|
AM Advanced |
Lars Weirsøe |
|
AM Advanced |
Rune Aastradsen |
Hul 12 |
|
|
|
Grand Master |
Carsten Jørgensen |
|
AM Advanced |
Kenneth Carlsen |
|
AM Advanced |
Jakob Brix Hansen |
|
Grand Master |
Kim Thomassen |
|
AM Advanced |
Steffen Rise Andersen |
Hul 13 |
|
|
|
Junior MJ2 |
Albert Hytten |
|
AM Advanced |
Casper Simony |
|
Junior MJ2 |
Oliver Olsen |
|
AM Advanced |
Martin Therkildsen |
|
AM Advanced |
Dino Buhelt |
Hul 14 |
|
|
|
AM Advanced |
Adam Bak |
|
AM Advanced |
Kenneth Zangenberg Eriksen |
|
Women |
Alette Vissing |
|
AM Advanced |
Mads Kjellerup |
|
AM Advanced |
Mads Schmidt |
Hul 15 |
|
|
|
AM Advanced |
Kasper Hornby |
|
AM Advanced |
Marko Juhola |
|
Grand Master |
Erling Vestergård |
|
Grand Master |
Benny Sørensen |
|
AM Advanced |
Bjørn Aastradsen |
Hul 16 |
|
|
|
Women |
Julie Josefine Udsen |
|
AM Advanced |
Jesper M Pedersen |
|
AM Advanced |
Steen Rantzau Nielsen |
|
AM Advanced |
Anders Elving |
|
AM Advanced |
Søren Olsen |
Hul 17 |
|
|
|
AM Advanced |
Simon Alexander Hald |
|
AM Advanced |
Bo Damm Jacobsen |
|
AM Advanced |
Anders Madsen |
|
AM Advanced |
Simon Petersen |
|
AM Advanced |
Brian Jeggesen |
Hul 18 |
|
|
|
AM Advanced |
Rasmus Torgard Spedtsberg |
|
Women |
Rie Rasmussen |
|
AM Advanced |
Timothy Hald |
|
AM Advanced |
Kristoffer Thorsen |
|
AM Advanced |
Pelle Michael Schwartz |