Hul 1 |
|
|
|
Master |
Daniel T. mathiasen |
|
Master |
Morten Rick Kristensen |
|
Open |
Philip Hee |
|
Master |
Johan Stensmar |
|
AM Advanced |
Simon Alexander Hald |
Hul 2 |
|
|
|
Master |
Tom Mathiesen |
|
Open |
Niklas Eriksson |
|
AM Advanced |
Joakim Vestergaard |
|
Open |
Dennis Dideriksen |
|
Open |
Lars Lau Jensen |
Hul 3 |
|
|
|
AM Advanced |
Jacob Kloster |
|
Open |
Jeppe Ask Sørensen |
|
Open |
Magnus Flank |
|
Master |
Niklas Ängquist |
|
Open |
Arne Mejlholm |
Hul 4 |
|
|
|
Open |
Rasmus Gjerulff-hansen |
|
Master |
Søren Rasmussen Ivø |
|
Master |
Olle Samuelsson |
|
Open |
Kim Palsholm |
|
AM Advanced |
Rasmus Torgard Spedtsberg |
Hul 5 |
|
|
|
AM Advanced |
Anders Elving |
|
Open |
Christer Modigh |
|
Open |
Troels Rene Rasmussen |
|
Open |
Christian Madsen |
|
AM Advanced |
Janus Hajslund |
Hul 6 |
|
|
|
Open |
Henric Hagman |
|
Master |
Timothy Hald |
|
Master |
Al Fleming |
|
Master |
Robert Liljeström |
|
Master |
Bob Nørgaard |
Hul 7 |
|
|
|
Master |
Jakob Burkard |
|
Master |
Thomas Kryger Kristensen |
|
Master |
Jörgen Norrman |
|
Master |
Thomas Andersson |
|
AM Advanced |
Steinar Nagy |
Hul 8 |
|
|
|
Master |
Andrzej Fus |
|
Master |
Søren Olsen |
|
Open |
Troels Kiellberg |
|
Master |
Roman Fus |
|
Open |
Kristian Engsig-karup |
Hul 9 |
|
|
|
AM Advanced |
Magnus Ellstrom |
|
Open |
Nicolai Hedevang Nielsen |
|
Open |
Martin Spliid |
|
AM Advanced |
Bjørn Aastradsen |
|
Master |
Mikael Birkelund Jensen-johansen |
Hul 10 |
|
|
|
Open |
Robert Pålsson |
|
AM Advanced |
Kasper Hornby |
|
Open |
Mads Schmidt |
|
Open |
Søren Søberg |
|
Open |
Kristian Spliid |
Hul 11 |
|
|
|
Master |
Carsten Kjærgaard Larsen |
|
AM Advanced |
Joakim Bank Lauridsen |
|
Master |
Sinus Frank |
|
AM Advanced |
Martin Therkildsen |
|
AM Advanced |
Niels Madsen Kloster |
Hul 12 |
|
|
|
Open |
Peter Sonne Mortensen |
|
Master |
Søren Sejr Larsen |
|
Open |
Thomas Rasmussen |
|
Open |
Allan Hallengreen |
|
Master |
Rafal Blaszczyk |
Hul 13 |
|
|
|
AM Intermediate |
Lars Lynov |
|
AM Intermediate |
Filip Vestergaard |
|
AM Intermediate |
Anders Wendt-larsen |
|
AM Intermediate |
Marko Juhola |
|
AM Intermediate |
Steffen Rise Andersen |
Hul 14 |
|
|
|
AM Intermediate |
Daniel Westergaard |
|
AM Intermediate |
Brian Jeggesen |
|
AM Intermediate |
Andreas S. henriksen |
|
AM Intermediate |
Jesper Pedersen |
|
Women |
Rie Rasmussen |
Hul 15 |
|
|
|
AM Intermediate |
Rasmus Kofod Hansen |
|
Grand Master |
Paw Bredesen |
|
AM Intermediate |
Rene Hulgreen |
|
Women |
Alette Vissing |
|
Grand Master |
Arn Amossen |
Hul 16 |
|
|
|
AM Intermediate |
Casper Simony |
|
AM Intermediate |
Peter Kofoed |
|
Hygge |
Rudi Steen |
|
Grand Master |
Benny Sørensen |
|
Grand Master |
Michael Grøn |
Hul 17 |
|
|
|
Grand Master |
Erling Vestergård |
|
AM Intermediate |
Steen Rantzau Nielsen |
|
AM Intermediate |
Johan Stihl-Andersson |
|
Women |
Iben Blaabjerg |
|
AM Intermediate |
Andreas Liborius Nielsen |
Hul 18 |
|
|
|
AM Intermediate |
Martin Louis Milne |
|
AM Intermediate |
Simon Johansson |
|
AM Intermediate |
Nicklas Sissener Jonasson |
|
AM Intermediate |
Tim Emil Dyrhaug Jørgensen |
|
AM Intermediate |
René Mikkelsen |