Vis på dansk Vis på engelsk

Grupper

DDGU Danish Championship

Række Spiller navn
Hul 1
Open Denmark Martin Spliid
Open Denmark Anders Nørskov
Open Denmark Philip Hee
AM Advanced Denmark Søren Handrup
Open Denmark Kristian Engsig-Karup
Hul 2
Master Denmark Søren Sejr Larsen
Open Norway Kristian Vernegaard
AM Advanced Denmark Kasper Hornby
AM Advanced Denmark Peter Festersen
AM Advanced Denmark William Kongsbak
Hul 3
Open Denmark Dennis Dideriksen
Open Denmark Jonas Wenzell Christensen
Master Denmark Jakob Burkard
Open Denmark Ronnie Stjernholm
AM Advanced Denmark Timothy Hald
Hul 4
Master Denmark Nicolai Hedevang Nielsen
Open Denmark Dennis Thygesen
Open Denmark Martin Louis Milne
Open Denmark Jeppe Ask Sørensen
Open Denmark Kristian Spliid
Hul 5
Master Denmark Jens Dalmann Skytte
Master Denmark Lars Lau Jensen
Master Denmark Allan Hallengreen
Master Denmark Mikael Birkelund Jensen-Johansen
AM Advanced Denmark Chris Lodahl
Hul 6
Open Denmark Peter Sonne Mortensen
Open Denmark Lars Lynov
AM Advanced Denmark Jesper Budde
AM Advanced Denmark Kenneth Zangenberg Eriksen
Hul 7
AM Advanced Denmark Simon Alexander Hald
AM Advanced Denmark Thomas Wilhelm Schytt
AM Advanced Denmark Albert Hytten
Open Denmark Kasper Ignatius Borgen Hoffmann-Christensen
Open Denmark Mads Schmidt
Hul 8
Master Denmark Al Fleming
AM Advanced Denmark Dino Buhelt
Open Denmark Karl Johan Nybo
Master Denmark Jesper Hansen
Open Denmark Søren Larsen
Hul 9
Master Denmark Jacob Teglgaard Jakobsen
AM Advanced Denmark Joakim Vestergaard
Master Denmark Sinus Frank
Open Denmark Jens Bak
Master Denmark Peter Kofoed
Hul 10
Open Denmark Claes Würtz
Master Denmark Carsten Kjærgaard Larsen
Master Denmark Tom Mathiesen
Open Denmark Troels Rene Rasmussen
AM Advanced Denmark Andreas Liborius Nielsen
Hul 11
Grand Master Denmark Morten Albæk Vittrup
AM Intermediate Denmark Mikkel Zeeb
AM Intermediate Denmark Michael Schwebs
AM Intermediate Denmark Rasmus Torgard Spedtsberg
AM Intermediate Denmark Ole Raun
Hul 12
AM Intermediate Denmark Jonas Wad
AM Intermediate Denmark Josh Black
AM Intermediate Denmark Morten Ulsø Bjørklund
AM Intermediate Denmark Peder Klink
AM Intermediate Denmark Emil Møller Bartels
Hul 13
Grand Master Denmark Kim Thomassen
AM Intermediate Denmark Daniel Westergaard
AM Intermediate Denmark Michael Laugesen
AM Intermediate Denmark Thomas Andersen
AM Intermediate Denmark Kenneth Carlsen
Hul 14
Grand Master Denmark Martin Vennevold
Women Denmark Iben Blaabjerg
AM Intermediate Denmark Steffen Sinning
AM Intermediate Denmark Kåre Lassen
Women Denmark Sasha Tanski
Hul 15
Grand Master Denmark Claus Søren Ildvedsen
Women Norway Lydie Hellgren
AM Intermediate Denmark Michael Kristian Stokbæk
AM Intermediate Denmark Aidin Esmaeli
AM Intermediate Denmark Steffen Rise Andersen
Hul 16
AM Intermediate Denmark Omid Alang
AM Intermediate Denmark Per Flugt Sørensen
Women Denmark Rie Rasmussen
AM Intermediate Denmark Marko Juhola
AM Intermediate Denmark Frederik Hjorth Andersen
Hul 17
AM Intermediate Denmark Tommy André Fishman
AM Intermediate Denmark Frederik Sørensen
Grand Master Denmark Erling Vestergård
AM Intermediate Denmark Alexander Munk Bülow
Women Denmark Ria Galleza
Hul 18
Women Denmark Lena Klokmose
Grand Master Denmark Martin Michael Frederiksen
Grand Master Denmark Kenny Jacobsen
AM Intermediate Denmark Rasmus Kofod Hansen
AM Intermediate Denmark Antti Juhani Koskela