Hul 1 |
|
|
|
AM Advanced |
Marko Juhola |
|
Open |
Kristian Spliid |
|
AM Advanced |
Simon Alexander Hald |
|
AM Advanced |
Martin Louis Milne |
Hul 2 |
|
|
|
Master |
Mads Forsberg |
|
Master |
Sascha Görtz |
|
Master |
Timothy Hald |
|
AM Advanced |
Mads Lund Jensen |
Hul 3 |
|
|
|
AM Advanced |
Jonas Wenzell Christensen |
|
Master |
Jakob Burkard |
|
AM Advanced |
Daniel Jorgensen |
|
Master |
Peter Kofoed |
Hul 4 |
|
|
|
Open |
Thomas Rasmussen |
|
Master |
Al Fleming |
|
Master |
Niclas Jespersen |
|
Master |
Jens Dalmann Skytte |
Hul 5 |
|
|
|
Master |
Søren Sejr Larsen |
|
Master |
Jacob Teglgaard Jakobsen |
|
Master |
Christian Westpfahl |
|
AM Advanced |
Joakim Vestergaard |
Hul 6 |
|
|
|
Open |
Phil Vilmorin |
|
Master |
Joakim Bank Lauridsen |
|
Master |
Janus Hajslund |
|
Open |
Martin Spliid |
Hul 7 |
|
|
|
Master |
Mikael Birkelund Jensen-johansen |
|
Open |
Jeppe Ask Sørensen |
|
AM Advanced |
Kenneth Zangenberg Eriksen |
|
AM Advanced |
Andreas Liborius Nielsen |
Hul 8 |
|
|
|
AM Advanced |
Richard Chaffin |
|
Open |
Claes Würtz |
|
Master |
Lars Lau Jensen |
|
AM Advanced |
Lauge Liborius Nielsen |
Hul 9 |
|
|
|
Open |
Frank Stjernholm |
|
AM Advanced |
Chris Lodahl |
|
AM Advanced |
Steen Rantzau Nielsen |
|
AM Advanced |
Kasper Ignatius Borgen hoffmann-christensen |
Hul 10 |
|
|
|
Open |
Kristian Engsig-karup |
|
Open |
Philip Hee |
|
AM Advanced |
Andreas S. henriksen |
|
Open |
Troels Rene Rasmussen |
Hul 11 |
|
|
|
Master |
Allan Hallengreen |
|
Open |
Ashton Sarger |
|
Open |
Nicolai Hedevang Nielsen |
|
Master |
Erik Hammer |
Hul 12 |
|
|
|
Women |
Mille Poulsen |
|
Grand Master |
Kim Thomassen |
|
AM Intermediate |
Jens Rud |
Hul 13 |
|
|
|
AM Intermediate |
Søren Handrup |
|
AM Intermediate |
Martin Amadeus Rahbek |
|
Women |
Sasha Tanski |
|
Women |
Lise Thygesen |
Hul 14 |
|
|
|
Grand Master |
Claus Søren Ildvedsen |
|
AM Intermediate |
Michael Kristian Stokbæk |
|
AM Intermediate |
Tage Petersen Miller |
|
AM Intermediate |
Daniel Westergaard |
Hul 15 |
|
|
|
AM Intermediate |
Vincent Garver Stewart Pedersen |
|
AM Intermediate |
Mathias Fink |
|
AM Intermediate |
Andreasdøssing Mortensen |
|
Junior MJ1 |
Nikolaj Rud |
Hul 16 |
|
|
|
Women |
Rie Rasmussen |
|
Grand Master |
Benny Sørensen |
|
AM Intermediate |
Jesper Budde |
|
AM Intermediate |
Peter Festersen |
Hul 17 |
|
|
|
Junior MJ1 |
Albert Hytten |
|
AM Intermediate |
Rasmus Kofod Hansen |
|
Grand Master |
Paw Bredesen |
|
AM Intermediate |
Steffen Rise Andersen |
Hul 18 |
|
|
|
Women |
Iben Blaabjerg |
|
AM Intermediate |
Nis Kaare Hansen |
|
Grand Master |
Erling Vestergård |
|
AM Intermediate |
Tim Emil Dyrhaug Jørgensen |